суботу, 13 червня 2015 р.

6 нерозгаданих історичних знахідок

Історія людства обчислюється не одним тисячоліттям, але вчені досі не знають відповідей на багато питань. Артефакти, знайдені під час археологічних розкопок, змушують фахівців губитися в здогадках, через що пошук істини стає тільки цікавішим.
Пропоную познайомитися з найбільш примітними знахідками, досі не розгаданими наукою.

1. Велетенські кам’яні кулі Коста-Рики.
Загадкові кам'яні утворення ідеально круглої форми інтригують не тільки своїм виглядом, але і своїм незрозумілим походженням. Вперше вони були виявлені в 30-х роках XX століття робітниками при розчищенні джунглів під бананові плантації. Місцеві легенди свідчили, що всередині загадкових кам'яних куль повинно було бути заховане золото. Багато петросфер були розколоті, частина з них підірвана. Але вони були порожні.


Невідомо, ким і з якою метою створювалися ці петросфери. Можна припустити, що це були символи небесних світил або позначення меж між землями різних племен.

2. Багдадська батарейка.
До винаходу електрики першими фору дали месопотамці. У 30-х роках XX століття на археологічних розкопках під Багдадом був виявлений загадковий артефакт, який отримав назву «Багдадська батарейка». Він мав такий вигляд: 13-сантиметрова посудина, через шийку якої був проведений залізний прут зі слідами корозії. Усередині посудини знаходився мідний циліндр, а всередині циліндра - залізний стержень. Виходячи з будови знахідки вчені припустили, що це стародавня батарейка, яка могла створити електричний струм напругою в 1 вольт. За однією з версій, подібна батарейка могла використовуватися в процесі гальванізації золота, також відкритим залишається питання, чому технологія виготовлення таких батарейок була загублена і в інших регіонах нічого подібного виявлено не було.

3. Манускрипт Войніча.
Манускрипт Войніча - найтаємничіша книга у світі. У неї немає автора, вона написана на незрозумілій мові, також сторінки рясніють незрозумілими символами і дивними ілюстраціями.


Нестандартність манускрипту полягає в тому, що він написаний з використанням унікального алфавіту, не схожого ні на одну буквенну систему. Ці незрозумілі знаки поставили в глухий кут криптографів XX століття і до теперішнього часу залишаються нерозшифрованими.

4. Золоті фігурки інків.
Золоті фігурки, знайдені в Південній Америці, зовні нагадують літальні апарати, і в це складно повірити. Що послужило прообразом для створення цих фігурок - невідомо.


У 1996 році німецькі авіамоделісти Алгунд Енбом і Петер Белтинг на практиці довели, що гіпотеза про моделі літальних апаратів в образі фігурок загадкових тварин має право на життя. Вони створили точні, збільшені в 16 разів копії так званого колумбійського золотого літачка. Для запуску в повітря моделі були оснащені моторами і системами радіоуправління. Дві моделі не тільки змогли піднятися в повітря, але і прекрасно виконали фігури вищого пілотажу, а також відмінно планували навіть з вимкненими двигунами.

5. Генетичний диск.
На неймовірному артефакті - генетичному диску зображені речі і процеси, які сучасна людина може спостерігати тільки під мікроскопом. На диску, найімовірніше, показаний процес зародження і розвитку зародка. Також одним з дивних малюнків є голова людини незрозумілої форми.


6. Антикірський механізм.
Антикітерський механізм є найстарішим і найвідомішим обчислювальним механізмом, першим аналогом комп'ютера через свою очевидно складну конструкцію. Після десятиліть досліджень вчені змогли визначити, що механізм показує положення Сонця, Місяця, пересування планет по небесному склепінню, пророкує сонячні і місячні затемнення - і навіть ключові події, такі як Олімпійські ігри. 
Основні суперечки розгораються навколо того факту, ніби до виявлення антикітерського механізму античним цивілізаціям виготовлення таких складних приладів було недоступне. Вчені стверджують, що цей набір бронзових шестерень випередив подібні види техніки на тисячу років.За матеріалами: http://amic-life.ru/6-istoricheskih-nahodok-kotoryie-do-sih-por-ne-razgadanyi

Немає коментарів:

Дописати коментар

Поділись з друзями!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...